Opium Limited Edition: Sano, Ana Helder, Alma & Mater 07.06-08

Nauja kryptis klubo vasaros planuose. Pirmąkart istorijoje – labai riboto tiražo Opium club savaitgalis Palangoje. Gaivaus nuotykio dalyvių pajūryje lauks penktadienio ir šeštadienio naktys kurorto bare RĄŽĖ bei sekmadienis iki galo vandenlenčių parke 313 cable park. Kartu su: 

Sano (Cómeme, Public Possession / CO)
Ana Helder (Cómeme, Astro Lab / AR)
Alma & Mater (Ancient Future Now / DE)

Vietiniai artistai, pilna programa ir labai nedidelis kiekis išankstinių bilietų – netrukus. 

//

Opium club presents another summer destination. For the first time in the history, it’s a truly limited edition weekend in Palanga. A fresh adventure includes Friday and Saturday nights in RĄŽĖ resort bar and daytime grooves on Sunday at 313 cable park. Along with: 

Sano (Cómeme, Public Possession / CO)
Ana Helder (Cómeme, Astro Lab / AR)
Alma & Mater (Ancient Future Now / DE)

Local support, limited amount of advance tickets and full details TBA.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti