Oldman Session • 2

Oldman eina į lauką kartu su - 

Kala Sound System 
DJ Sajjra (Peru)

Kala Sound System - dydžėjai ir vakarėlių organizatoriai, kurių selekcijos yra smarkiai paveiktos Jamaikos muzikos tradicijų. Dub, bass, dancehall. ĮOldman sesiją Kala atsiveža ir extra subų. Laukiam nesulaukiam!
https://www.mixcloud.com/kalasoundsystem/

DJ Sajjra, arba tiksliau DJ Guilty. Jis gros post apokaliptinį pop, pagriežtintą Andų folką, chicha, amazonijos kumbiją ir įvairiausius pogrindžio garsus iš Pietų Amerikos bei kitų vulkaninių išmatavimų. Jo setas grąsinasi ištirpdyti jūsų ausų ir akių stalaktitus.
https://www.mixcloud.com/Sajjra/

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti