Vasaros Sezono Atidarymas 2018!

Palangos VASAROS Sezono Atidarymas 2018!!!

ŠACHMATINĖS naktinis klubas - jau dvidešimtą vasarą iš eilės pasitinkanti legendinė šokių aikštelė, kelianti linksmiausius prisiminimus vasarotojams, neabejotinai taps populiariausia vasaros naktinių pramogų vieta Palangoje ir šiais metais.

Vienas didžiausių Palangos naktinių klubų - ŠACHMATINĖ po savo stogu talpins virš 700 vasarotojų. Juos aptarnaus ir vasariškus kokteilius siūlys net trys barai bei juose dirbantys geriausi barmenai iš sostinės naktinių klubų. ŠACHMATINĖS šokių aikštelė šį sezoną bus aprūpinta moderniausiomis apšvietimo ir vaizdo sistemomis bei galingiausia Palangoje garso aparatūra, kurią įvertinti kviečiame ir Jus . Šią vasarą ŠACHMATINĖJE taip pat bus išbandyta naujai sumontuota kondicionavimo sistema.

SPAUSK DALYVAUSIU ir NEMOKAMAI!
Pirmam 100 bilieto kaina: 5eu / Bilietai brangs!
Bandyk laimę ir laimėk kvietimą - https://www.facebook.com/power.sachmatine

Neturi kur apsistoti – ŠACHMATINĖS viešbutis TAVO paslaugoms už ypatingą KAINĄ!

Klubas ŠACHMATINĖ
Basanavičiaus g. 45, Palanga
www.sachmatine.lt
https://www.facebook.com/Sachmatine.lt
https://www.facebook.com/power.sachmatine

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti