Linijinių šokių festivalis "Palanga 2018" "Sportas visiems 2018"

Tarptautinis linijinių šokių festivalis "PALANGA 2018" nuostabi, kasmetinė šokių šventė jungianti Lietuvos linijinių šokių šokėjus ir švečius! 

Festivalio puslapis http://solodance.lt/palanga-2018

Preliminarus tvarkaraštis


Gegužės 25 d. (penktadienis)
Masinis linijinis šokis, Palangos linijinių šokių programos pasišokimas Basanavičiaus g. ir Vytauto g. pradžioje link Vakarų salūno.

Gegužės 26 d. (šeštadienis)
Palangos linijinių šokių programos pasišokimas paplūdimyje, šokių grupių pasirodymai ant scenos, Tarptautinis linijinių solo šokių festivalis “PALANGA 2018″ Basanavičiaus g., linijinių šokių vakarėlis Palangos sporto arenoje.

Gegužės 27 d. (sekmadienis)
Linijinių solo ir šokių komandų festivalis-varžybos “PALANGA DANCE OPEN 2018″
Festivalio uždarymas. Iki susitikimo 2019 m.!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti