Išgirsk šimtmečių jūrą

Liaudies muzika moderniam jaunimui


Palangos kultūros ir jaunimo centro folkloro ansamblis „Mėguva“ savo 30-ojo jubiliejaus proga toliau dovanoja dovanas palangiškiams ir kurorto svečiams. Projektas „Išgirsk šimtmečių jūrą“ jau kelis mėnesius kviečia mokytojus ir jaunimą iš skirtingų organizacijų diskutuoti apie etninę muziką, eksperimentuoti su folkloro kūriniais ir jų interpretacijomis bei iš naujo pamilti tradicinę kultūrą.

„Palanga patrauklus miestas šalies jaunimui ištisus metus. Čia jiems tarp daugybės pramogų labai mažai su tradicine kultūra susijusių, etninėmis vertybėmis paremtų veiklų. Didžiuosiuose miestuose matomas jaunimo polinkį atsigręžti į etninės kultūros ištakas, o regionuose tai sunkiai skinasi kelią. Valstybės atkūrimo šimtmetis - puiki proga paskatinti pajūrio vaikus ir jaunimą praplėsti savo kultūrinį akiratį atrandant savo prigimtinę kultūrą. Prigimčiai išreikšti pasirinkta jūrą. Jos mistiškumas ir grožis sustabdo kiekvieną, nesirenkant amžiaus. Jūros neperšauksi ir nesuvaldysi. Jos šimtmečių ošimas primena istoriją ir veda į ateitį nepamirštant gamtos ir žmogaus darnos. Tai išreikšti meno formomis yra sudėtinga, bet pabandyti verta. ,,Išgirk šimtmečių jūrą“ - toks leitmotyvas lydi visas projekto kūrybines veiklas“ - etnografė Zita Baniulaitytė

Jau šį penktadienį 18:30 val., Jūratės ir Kastyčio skvere, projekto dalyviai kartu folkroko grupe „Žalvarinis“ žiūrovus stebins naujai ir moderniai atliekama liaudies muzika.
Projektą finansuoja Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti