Sekmadienio ryto jogos praktika Šventojoj

Sekmadienio ryte kviečiu atlikti jogos praktiką kaip tai daroma jogos ašrame gryname ore, pradedant tyla ir meditacija, po to Pranayama (kvėpavimo praktika), meditatyvus ir apšildantis saulės pasveikinimas (Suraya Namaskar), stovėjimas ant galvos norintiems, klasikinių asanų seka ir gilus atsipalaidavimas. Po praktikos vėl tyla arba pašnekesys pagal poreikį.

Ši praktika skirta turintiems jogos pagrindus, tačiau eigoje bus viskas paaiškinta, tad jei norite gyvybinės energijos, jėgų ir ramybės bent savaitei pasikrauti gamtos apsuptyje prie jūros ir galite sau skirti bent tris valandas atvykite į Šventąją - Kuršių takas 19 A sekmadienį - birželio 10 ir 24 dieną 9 val.

Geriausia iš Palangos važiuoti kartu su draugais :-) mašiną parkuoti prie vartų arba kelio leistinoje vietoje, jei turite klausimų geriau užduokite iš vakaro jog ryte galėtumėte ramiai ir tyloje atvykti. Stenkimės atėję likti tyloje ir gerbti kitų tylėjimą :-)

Sekmadienio praktikos kaina 14 eurų.
Telefonas registracijai ir pasiteiravimui 8 602 27164. 
Iki susitikimo ant kilimėlio! Rasa

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti