Palangos kultūros ir jaunimo centro kamerinis choras

Kviečiame „panaktinėti“ po Palangos kurorto muziejų!

Europos muziejų naktį – gegužės 19 d. miesto muziejuje skambės Palangos kultūros ir jaunimo centro choro (vad. E. Jucevičius) atliekama muzika.

Koncerto pradžia – 20 val.

Tai bus taip pat vienas iš menų festivalio „Vakarai pas Sofiją“ renginių. Labai džiugu, kad choras sutiko dalyvauti – palangiškius ypač smagu matyti muziejaus salėje.

Choras apie save: „Palangos kultūros ir jaunimo centro kamerinis choras – tai muziką pamilusių žmonių kolektyvas, kurio didžiulis džiaugsmas yra skleisti muzikos grožį ir būti išgirstiems. Susibūrėme iš didelės meilės muzikai, noro dainuoti ir tikėjimo, jog įmanoma kasdienybę nuspalvinti gražesnėmis spalvomis. Choro siekis – įžiebti kaitrią ugnį klausytojų širdyse. Kaip patys sau sakome – susitikome tam tikru laiku, tam tikroje vietoje ir tuo labai džiaugiamės... Dainuojame nuo 2014 m rudens... Dar norime dainuoti!“

Programoje skambės V. Klovos, D. Polikaičio, G. Kuprevičiaus ir kitų lietuvių autorių kūriniai.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti