A lyga, 14 turas : FK „Palanga“ - FK „Stumbras“

„Palangos“ futbolininkai tęsia A lyga rungtynių gegužės mėnesį maratoną. Gegužės 16-ąją (trečiadienį) į pajūrį atvyks LFF taurės savininkas - KaunoFC Stumbras klubas. Vieną iš trijų iki šiol iškovotų pergalių, palangiškiai pasiekė prieš šio turo varžovus, jų pačių stadione. Taigi laukia gražus pavasario vakaras, su dar gražesne porcija futbolo.
Trečiadienį 18 val. kviečiame Jus atvyktį į Palangos m. stadioną, adresu Sporto g. 3. bei palaikyti savo miesto - regiono klubą ! 
Bilieto kaina 2.5 €
#KartuGalimeDaugiau #Alyga #fkpalanga

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti