Monika Linkytė

Šilčiausios vasaros naktys skambant gražiausioms dainoms apie meilę, gyvenimą, visą jo saldumą, kartais praplaukiančius niūrius debesis ir vėl sugrįžtantį norą svajoti - nuostabus atostogų formatas, tiesa? Visą tai į savo dainas sudėjusi dainininkė Monika Linkytė kviečia pasimatyti bene romantiškiausioje pajūrio vietoje - Palangos kurhauze.

Viena populiariausių Lietuvos atlikėjų paruošė specialiai vasarai ir ypač atostogoms subalansuotą programą. Akustinės muzikos koncerte Monika atliks ne tik naujausius savo kūrinius iš neseniai pasirodžiusio mini albumo „Old Love“, bet ir ne kartą klausomiausiomis išrinktas ir gerbėjų itin mylimas dainas.

Šventė visiems atėjusiems bus dviguba, nes po koncerto naująjį Monikos mini albumą „Old Love“ bus galimybė įsigyti iš pačios Monikos rankų su jums skirtu autografu. O tuo tarpu gėrimės naujausiu dainininkės kūriniu „O Tu?“ ir skaičiuojame dienas iki koncerto.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti