Ekskursija "Po Šilutės kraštą"

Išskirtinė geografinė padėtis, pamario kraštovaizdis ir savita etnokultūra – Šilutės rajono išskirtinumas. Norinčius pasigrožėti Pamario gamta, architektūra kviečiame į ekskursiją po Šilutės kraštą.
Ekskursijos metu aplankysite Švėkšną – miestelį, žymų dvaro rūmais ir parku, Ventės rago ornitologijos stotyje sužinosite kodėl ši vieta yra viena geriausių paukščių stebėjimo punktų, aplankysite ir Lietuvos Veneciją – Mingės kaimą, kurioje paragausite tradicinės Pamario krašto žuvienės.

Trukmė – apie 8 val. 
Kaina – 22,00 EUR (į kainą įskaičiuota gido paslauga bei transportas).
Išvykimas – 09:00 nuo viešbučio „Amberton“.
Mokami objektai ir edukacinės programos:
Ventės rago ornitologijos stotis - 3,00 EUR.
Žuvienė - 3,00 EUR.

Registracija ir išsamesnė informacija telefonu Klaipėdoje +370 46 412186, +370 46 412185 arba +370 687 52051, el. paštu tic@klaipedainfo.lt

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti