Gyvas teatro muziejus

EKSKURSIJOS VYKS: 20.00; 20.20; 20.40 val.* 
*Būtina registracija: el. paštu: auguste@kldt.lt 
Registracijoje nurodyti: vardą, pavardę, pasirinktą ekskursijos laiką.
Vietų skaičius ribotas.

Programa:
Klaipėdos dramos teatras nenustoja stebinti ir atveria dar vieną teatro perlą klaipėdiečiams ir svečiams. Dar ne visiems žinomas Klaipėdos dramos teatro muziejus, kuriame saugomi teatro eksponatai, Muziejų naktį kvies ne tik jį pamatyti, bet ir dalyvauti ekskursijoje su užkulisių istorijomis, kurias pasakos čia, teatre, didžiausius dalykus kuriantys žmonės. Taip pat neatitrauksite akių nuo fotografijų parodos, kurioje pamatysite senų ir naujų spektaklių scenografiją bei galiausiai galėsite patys įsiamžinti teatriniuose foto taškuose.

Reziumė: 
Mes turime ir muziejų, ir žmones, kurie papasakos tokių istorijų, kad galėsite cituoti Sokratą: „Aš žinau, kad aš nieko nežinau“.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti