Pasivaikščiojimas su Prezidentu Antanu Smetona

Švęskime Muziejų naktį Lietuvos jūrų muziejuje!

Teatralizuotas renginys „Pasivaikščiojimas su Prezidentu Antanu Smetona po Lietuvos laivybos istoriją“ gegužės 19 d. 18.45-20.45 val. 

Renginio dalyviai kviečiami prisijungti prie Prezidento Antano Smetonos, atvykusio į Nerijos fortą kartu su žmona, ministrais ir svita, ir susipažinti su pagrindiniais Lietuvos laivyno istorijos fragmentais, kurie atsispindi muziejaus ekspozicijoje, ypatingą dėmesį skiriant unikaliam eksponatai – pirmojo Lietuvos karo laivo „Prezidentas Smetona“ vėliavai. 
Prezidentą ir jo svitą įkūnys Klaipėdos Valstybinio Muzikinio teatro artistai, tad kelionę į smetoninės Lietuvos laiką bus turtinga ir muzikiniais, šokio elementais bei to laiko tradicijomis. Patys lankytojai raginami pasidabinti to laikotarpio stilistikos drabužiais, kartu su Prezidento svita ne tik pažinti istoriją, bet ir piknikauti, ragaujant kafiją su eklerais ir mokantis šokti fokstrotą.
Informacija apie renginį: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vedėja Nina Puteikienė, 8 698 53023, n.puteikiene@muziejus.lt,

#muziejunaktis2018

Evaldo Lasio nuotr. – istorinė pirmojo Lietuvos karo laivo „Prezidentas Smetona“ vėliava

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti