RoadKiLL live@Opus vasaros terasa

RoadKiLL tai rock’n’rollo – alternatyvaus rock grupė iš Vilniaus.
Grupė RoadKiLL susibūrė dar 2006 metais, kai grupės nariams buvo 17 – 19 metų. Grupės pirmas viešas pasirodymas įvyko 2009 metais, gatvės muzikos dienose.
2012 grupė išleido savo debiutinį singlą „Sold my soul“, o 2013 metais ir debiutinį albumą „Struck Down“.
Per ilgus gyvavimo metus grupė surengė daugiau nei 200 pasirodymų klubuose ir festivaliuose, tokiuose kaip: Galapagai, Karklė, Sostinės dienos, Roko naktys, FIDI, GADI, Fontein Festival, Margos Pievos, bei daugybėje kitų. Šiuo metu grupė darbuojasi ties nauju Studijiniu albumu, o prieš keliatą dienų pristatė singlą iš naujojo albumo „Dirty things“.
RoadKiLL kuria nepakartojamą senojo roko ir šiuolaikinės muzikos derinį ir pasižymi kokybišku technišku savo kūrinių ir tam tikrų coverių atlikimu, gyvų pasirodymų metu.

Daugiau apie grupę rasite čia

Oficialus grupės puslapis
https://www.facebook.com/RoadkillBand

Mūsų muzika spotify
https://open.spotify.com/album/3oRBwI3USzDXXPTdkBxFxN?si=NnVH416qQjqk70IHDA_xkg

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti