Mike Parker's Trio Theory (New York, USA)

Mike Parker (NewYork)- double bass
Frank Parker (Chicago)- drums
Slawek Pezda (Krakow)- tenor saxophone

Šiuos tris atlikėjus vienija džiazas! Tai bus įkvepiantis koncertas, kuriame skambės, rodos neįtikėtinos muzikinės kombinacijos. Trio žada originalų, gaivų, nenuspėjamą modernaus džiazo su gero humoro prieskoniu pasirodymą.
New York'o bosistas ir kompozitorius Mike Parker buvo du kartus nominuotas Grammy. Frank Parker (Kurt Elling Quartet) gros mušamaisiais, Lenkijos žvaigždė Slawek Pezda stebins saksofono variacijomis. Kartu ši trijulė kurs džiazą čia ir dabar, įpins roko energijos, šiek tiek klasikos, ir iš muzikinės paletės žada avangardo potėpių. 
https://www.facebook.com/MikeParkersUnifiedTheory/
http://www.mptheory.com/

Bilietas į renginį - tavo šypsena!

Iš meilės džiazui ir Klaipėdai!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti