Gongų Vakaras

Gegužės 18 d. penktadienį 18.30 val.
Unikali galimybė praleisti Gongų vakarą su Linu Švirinu. Linas Švirinas Klaipėdos muzikos ir apskritai miesto siela. Studijos Grock" ir "Dabartis" įkūrėjas.

Kaina: Ginsvės klientams: hamake 10 Eur. Ant kilimėlio 8 Eur, svečiams: hamake 15 Eur, ant kilimėlių 10 Eur. Trukmė 2 val.

Su savimi turėkite savo mylimą pleduką, pagavėlę. Apsirenkite, kad jums būtų jauku ir šilta.

Registracija a/ž arba tel. 861483857.
Vietos hamakuose rezervuojamos tik su išankstiniu apmokėjimu :)

Kasdienės, besikartojančios aplinkybės kuria įprastines, besikartojančias situacijas, reakcijas. Vieni ieško galimybių ir pokyčių, kiti susitaiko.

Gongų, krištolinių instrumentų skleidžiami garsai nugramzdins į patyrimų ir jausmų okeano gelmes. Kas žino, gal tai durys pokyčių link? Pokyčių vedančių į harmoningą savijautą, savęs ir aplinkos aiškesnį suvokimą.

Klausytis rekomenduojama gulomis, tad reikia dėvėti tinkamus rūbus ir šiltas kojines. Reikia turėti pleduką apsisiausti ir pagalvėlę.

Pasibaigus pasidalinimas patyrimais,

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti