Drevernos uosto vasaros sezono atidarymas

Š.m. gegužės 26 d. Klaipėdos rajono Drevernos mažųjų laivų uoste (Pamario g. 12, Dreverna) vyks Drevernos Uosto vasaros sezono atidarymo šventė. Dienos programa prasidės 15 val. Šio šventės metu vyks prekybininkų ir amatininkų mugė, veiks batutai vaikams. 

Svečiuose Dinozaurų parkas, amatininkų gildija Krikragaa, Gargždų vaikų laisvalaikio centras, Gargždų jaunimo centras, kaitavimo mokykla Go2Kite, Amsis ir jo draugai - kinologų šunų pasirodymas!

Programa
15.00 prekybininkų mugė
15.00 amatų ir edukacijų kiemelis
18.00 Laivų paradas. Plaukimas senoviniu laivu reisine ir keltu „Gilija“ parade
19.00 Gargždų jaunimo laisvalaikio centro Roko grupė ir Repo duetas. „@“
20.00 Atlikėja Laisva
21.00 Biplan koncertas
22.30 Grupė Čilinam
Fejerverkai!!!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti