Linas Adomaitis ir LVSO. Koncertas „Vandenynai“ @Švyturio arena

20 gruodžio

Linas Adomaitis ir LVSO pristato galingą koncertinį turą „Vandenynai“ didžiosiose šalies arenose

Prieš didžiąsias metų šventes anšlaginius pasirodymus rengiantis Linas Adomaitis drebins Lietuvos arenas. Kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamu Lietuvos valstybinu simfoniniu orkestru L. Adomaitis leisis į didžiulių užmojų koncertinį turą „Vandenynai“. Populiariausi atlikėjo hitai ir specialiai šiam turui kuriamos dainos gruodžio 19 d. skambės Panevėžio „Cido“ arenoje, gruodžio 20 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 21 d. – Vilniaus „Siemens“ arenoje, turą vainikuos gruodžio 22 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantis koncertas.

Prekyba bilietais į L. Adomaičio koncertinio turo „Vandenynai“ koncertus prasideda šiandien. Bilietus platina „Tiketa“.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti