Dėlionė orkestrui V

Klaipėdos koncertų salės kolektyvo – Klaipėdos kamerinio orkestro programa „Dėlionė orkestrui V“ plėtoja užgimusią tradiciją – visą dieną skirtingu laiku įvairiose miesto erdvėse rengti trumpus Klaipėdos kamerinis orkestras kamerinių ansamblių koncertus.

Įėjimas nemokamas!
.........................♫.......................
Koncertas vyks Tarptautinę vaikų gynimo dieną, todėl keli pasirodymai bus skirti visai šeimai ir skambės vietose, kur dažnai lankosi suaugusieji su vaikais. Tądien pirmasis koncertas skambės Klaipedos Vaiku Ligonine. Toliau seks eilė – Klaipėdos kultūrų komunikacijų centrasLaikrodžių muziejus. O lankytojus, atėjusius pasportuoti ir pasisemti sveikatos į Impuls Klaipeda Impuls sveikatingumo klubai, pasitiks žvalumo ir energijos suteikiantys kūriniai. Vakare Klaipėdos Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia susirinks ir koncertuos visas orkestras. Šis koncertas bus socialinė akcija, nes jo klausysis ir vaikai, turintys negalią. Meno vadovo Mindaugo Bačkaus iniciatyva orkestro dėlionė vėl skambės nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro ten, kur nesitikėtum ją išgirsti. Taip tikimasi telkti bendruomenę, muzikos gerbėjus ir surinkti orkestro dėlionę kartu su klausytojais.

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
♫ Programa: kamerinių ansamblių arba orkestro pasirodymai

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
♫ Programa: kamerinių ansamblių arba orkestro pasirodymai

Organizatorius Koncertų salė / Klaipeda Concert Hall

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti