Skambanti Lietuva

Julija Karaliūnaitė (sopranas) 
Liudas Mikalauskas (bosas) 
Birute Ase (fortepijonas)

Programoje skambės Lietuvos muzikos šedevrai – laikmečių ženklais tapusios dainos, operų, miuziklų arijos. Klausytojai išgirs lietuvių klasikų ir dabarties autorių kūrinius, įdomių istorijų iš kompozitorių gyvenimo, bus rodomos vaizdo projekcijos. 
Programą atliks operos solistas Liudas Mikalauskas, savo pasirodymuose ypatingą dėmesį skiriantis lietuviškai muzikai. Vienas geriausių jaunosios kartos bosų savo išskirtiniu balso tembru ir artistiškumu pelnė publikos simpatijas. Jis kuria vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, visuose šalies muzikiniuose teatruose, pasirodo su kameriniais ir simfoniniais orkestrais, atlikdamas stambios formos opusus. Liudas ypač daug koncertuoja Lietuvoje, organizuoja Tauragės, Paberžės, Skarulių muzikos festivalius. Jo populiarumui didelę įtaką turėjo dalyvavimas LRT muzikiniame projekte „Triumfo arka“ ir laimėtas „Auksinio balso“ titulas. 
Koncerte dainuosianti Julija Karaliūnaitė taip pat dalyvauja LNOBT pastatymuose bei šiuolaikinės muzikos projektuose. Solistams akompanuosianti pianistė Birutė Asevičiūtė irgi yra didelė operos meno bei šiuolaikinės muzikos entuziastė.

♫ Programa: Antanas Šabaniauskas, Danielius Dolskis, Mikas Petrauskas, Balys Dvarionas, Vytautas Klova, Stasys Šimkus, Juozas Tallat-Kelpša, Bronius Budriūnas, Benjaminas Gorbulskis, Giedrius Kuprevičius, Laimis Vilkončius, Vytautas Kernagis, Gytis Paškevičius
_______________________
Bilietai: 10,80 Eur
50 proc. bilietui – moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti