Prancūziškas aromatas

„Prancūzišką aromatą“ skleis prancūzų autorių Georges Bizet, Maurice‘o Ravelio, Franciso Poulenco ir Reynaldo Hahno kūriniai, kuriuos interpretuos žymus jaunosios kartos pianistas Lukas Geniušas. Koncerto programoje skambės pusbrolio ir pusseserės duetas, šįkart Lukas akompanuos dainininkei Marijai Geniušaitei.

Luką išgirsime ir kaip fortepijoninio trio narį, kur jo kolegos bus dideli kamerinės muzikos entuziastai Dalia Dėdinskaitė (smuikas) ir Glebas Pyšniakas (violončelė). 

Lukas Geniušas (fortepijonas, Lietuva–Rusija)
Marija Geniušaitė (sopranas)
Dalia Dedinskaite (smuikas)
Gleb Pysniak (violončelė)

♫ Programa: Georges Bizet, Maurice Ravel, Francis Poulenc, Reynaldo Hahn
_______________________
Bilietai: 10,80, 14,80 Eur
50 proc. bilietui – moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti