Saksofonų kvartetas „Atomos“

Latvių saksofonų kvartetas „Atomos“ / Atomos Saxophone Quartet kviečia pasimėgauti vieno populiariausių instrumentų muzikos. Koncerto „Metropolitenas ir Brodvėjus“ programoje skambės ištraukos iš žymiosios Georges Bizet operos „Karmen“, taip pat girdėsime žaismingas melodijas iš Gioachino Rossini operų, George‘o Gershwino operos „Porgis ir Besė“ bei Leonardo Bernsteino miuziklo „Vestsaido istorija“ fragmentus. Išgirsite ištraukas ir iš klausytojų pamėgto Brodvėjaus hito – Claude‘o-Michelio Schönbergo miuziklo „Vargdieniai“, sukurto Viktoro Hugo romano motyvais! Taigi, fantastiška programa vieninteliame koncerte Klaipėdoje – 05.30 /// 18:30!!!

„Metropolitenas ir Brodvėjus“
Saksofonų kvartetas „Atomos“ (Latvija): 
Arvydas Kazlauskas (sopraninis saksofonas), Aigars Raumanis (altinis saksofonas), Jānis Puķītis (tenorinis saksofonas), Eduards Lācis (baritoninis saksofonas)
♫ Programa: Gioachino Rossini, Georges Bizet, George Gershwin, Leonard Bernstein, Claude-Michel Schönberg, Pietro Mascagni
__________________________
Bilietai: 14,80 Eur
50 proc. bilietui – moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti