Šokių festivalis-konkursas "Ant Bangos 2018"

Tai jau 11-ą kartą Palangoje vykstantis šalies šokių festivalis-konkursas, į kurį atvyksta kolektyvai iš visų Lietuvos kampelių - didžiųjų šalies miestų bei mažų miestelių. Į "Ant Bangos" susirenka virš 30 kolektyvų, o šokėjų dalyvauja apie 800. Renginio metu galima išvysti ir susipažinti su pačiais įvairiausiais šokių stiliais tokiais kaip, šiuolaikinis šokis, šou šokis, pop šokis, gatvės šokis... Dalyvių amžius nuo pačių mažiausių 4-7 metų vaikučių iki jaunimo ir jau suagusių šokėjų, kuriem šokis - tai gyvenimas. Renginys vykstą kone visą dieną ir yra visiškai nemokamas! Tai yra didžiulė šventė dalyviams ir geros nuotaikos užtaisas žiurovams. Tai yra puiki proga pasikrauti teigiamų emocijų ir pamatyti kaip šauniai gali linksmintis šokėjai!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti