Šri Šri Ravi Šankar gimtadienis Palangoje!

Mielieji, 

Kviečiame, Jus, į Šri Šri Ravi Šankaro gimtadienio šventę! 

Susitikime, gegužės 13 d., 16 val., Palangoje (viešbutis „Palangos Žuvėdra“). 

Su šokiais, dainomis, vaišėmis ir nesibaigiančiais pokalbiais – atšvęsime gimtadienį! Pasiimkite gerą nuotaiką ir plačią šypseną!

Kodėl mes švenčiame gimtadienius? Tam, kad prisimintume ir pasidžiaugtume, jog „prieš daug daug metų aš buvau visur, o paskui nusprendžiau gauti kūną...“ Kai vandenynas tampa banga, banga nepamiršta, kad ji tapo vandenynu – ji prisimena savo tikrąją prigimtį ir džiūgauja dėl tos begalybės, Dieviškumo, kuris įgavo formą ir vardą. (Šri Šri Ravi Šankar)

Kviečiami visi!
Lauksime atvykstant su šeimomis, artimaisiais, draugais! Laukiami ir mažieji šeimos nariai! 

Kontaktinis asmuo: Dalia Balčiūnienė 
Tel.: +370 698 75499 
El.paštas: dalia@gyvenimomenas.lt

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti