ZUMBA naktis Palangoje

ZUMBA NAKTIS - 2018 PALANGOJE vyks jau antrą kartą š.m. gegužės 25 d. 21.30 - 23.00 val. Jūratės ir Kastyčio skvere (prie fontano). 

Palangoje 25 - 27 dienomis vyks Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ organizuojamas festivalis „SPORTAS VISIEMS“, kurio metu festivalio dalyviai galės išmėginti daugiau nei 70 aktyvių fizinių veiklų, tame tarpe ir ZUMBA!

Puikiai žinome teigiamą ZUMBOS poveikį fizinei ir psichologinei sveikatai, todėl kviečiame visus, festivalio dalyvius ir Palangos miesto svečius aktyviai bei linksmai praleisti vakarą ZUMBA NAKTYJE su profesionaliais ZUMBA instruktoriais! O jau 26 d. 18.00 val. (šeštadienį) ZUMBA programa nusikels į paplūdimį, tad tai dvi puikios progos išmėginti ZUMBA! 

Tikimės festivalio dalyvius bei žiūrovus paveiks ZUMBOS „virusas“, kurį paskleis profesionalūs ZUMBOS treneriai.

Daugiau apie Lietuvos asociacijos "Gimnastika visiems" renginius Palangoje ir registraciją į juos rasite http://www.gimnastikavisiems.lt/

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti