Fashion bazaar Palangoje!

Sveiki, Bičiuliai!


Trečius metus iš eilės, rugpjūčio 11,12 d. “Fashion bazaar” atkeliauja skleisti madą Palangoje!

“Fashion bazaar” – didžiausia ir populiariausia mados mugė Lietuvoje Palangoje kitokia - čia tvyro neformali energija, visi atsipalaidavę ir smagiai nusiteikę leidžia laiką kultūros bare „Kablys. Jūra. Kultūra“ (S. Dariaus ir S. Girėno g. 13).
https://www.facebook.com/kablysjura/?fref=ts

Susitinkame!

Tam, kad skleistume teigiamas bangas, vibruotume savo kūrybą, sukurtume energijos pliūpsnį ir užlietume gerų emocijų „draivu“.Čia sime,šėlsime, ilsėsimės ir įsiliesime į atostogų ritmą, pozityvą ir „kaifą“ būti kartu.

Dvi dienas mes šoks netik mūsų sielos, bet ir mūsų pilvai. Susirinksime ne tik parodyti ką mes mokame, bet ir spinduliuoti kūrinių energiją, kurią perduosime Jums.

Būsime kaip niekada kupini meilės tuo ką darome, dalinsimės pozityvu bei sukursime energijos pliūpsnį kiekvienam - kas su Fashion bazaar bus Palangoje! 


Data ir laikas: Rugpjūčio 11,12 d. 
Vieta: Kultūros baras “Kablys. Jūra. Kultūra”. (S. Dariaus ir S. Girėno g. 13)
Lankytojams įėjimas - NEMOKAMAS!
Dalyvių registracija ir sąlygos: info@fashion-bazaar.eu

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti