Amber Wind 2018: Gala koncertas su BrassBand Willebroek

„Brassband Willebroek“ - Belgijos Vilebruko miesto orkestrą, daugkartinį savo šalies pirmenybių laimėtoją ir pasaulio čempioną, 1979 m. įkūrė iki šiol orkestrui diriguojantis Frans Violet. Orkestas įrašė tris studijinius albumus, o paskutinis įrašas „Elgar Variations“ (2007), „BBC Radio 2“ apdovanotas kaip „Metų varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų albumas“. Kaip savo miesto kultūros ambasadorius „Brassband Willebroek“ grojo daugelyje Europos šalių. Pirmąkart Europos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionatą laimėjęs 1993-iaisiais, šį titulą orkestras susigrąžino 2006 ir 2007 m. ir yra Belgijos nacionalinių pirmenybių rekordininkas, iškovojęs šį titulą 20 kartų. 2017-aisiais „Brassband Willebroek“ tapo pirmuoju orkestru iš Belgijos, laimėjusiu „World Music Contest 2017“ ir ketveriems metams tapusiu pasaulio čempionu. 

Daugiau informacijos apie orkestrą: 
https://www.facebook.com/BrassbandWillebroek/

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti