Poetė ELENA KARNAUSKAITĖ

Elena Karnauskaitė – poetė, eseistė. Anot literatūros ir teatro kritikės Gitanos Gugevičiūtės , poetės „kūryba – tai subtilus dialogas su Nijolės Miliauskaitės platoniškos vienatvės poezija ar Juditos Vaičiūnaitės kasdienybės estetizacija“. Sociologas Artūras Tereškinas sako, kad E. Karnauskaitė savo poezijoje klausia, „koks yra gyventinas moters gyvenimas. Ko ilgėtis tada, kai visko trūksta – ir laiko, ir meilės, ir didelių miestų, ir ateities?“        Iš tikro poetės kūryboje pinasi meilės, vilties ir nevilties, Kasdienybės grožio, tiesiog gebėjimo atspėti atspirties taškus šiame takiame pasaulyje temos. 

 Poetė yra parašiusi ir išleidusi šias knygas: „Briedė jūroje“: eilėraščiai, Vilnius, „Vaga“, 1990; „Tiltas iš pelenų“: eilėraščiai, Vilnius, „Vaga“, 2000, „Vaga“; „Iš smilčių“: eilėraščiai, Vilnius, „Vaga“, 2004; „Pasaulio krašte“: eilėraščiai, Klaipėda, „Druka“, 2008; „Ahrenshopo sąsiuvinis“: eilėraščiai, Klaipėda, „Druka“,2009; „Ievos laiškai iš Galudienių miesto“: esė, Vilnius, LRS leidykla, 2012; “Užpustomi“: eilėraščiai, Vilnius, LRS leidykla, 2013.

Kiti renginiai dabar

Festivalis
17 - 19 rugpjūčio, 12:00
Karklė
Sportas
24 birželio, 09:15
Kuršių takas 19a, Palanga, Lietuva
Tapybos paroda
27 gegužės - 26 birželio, 11:00
Antano Mončio namuose-muziejuje (S. Daukanto g. 16, Palanga)
Tapybos paroda
29 gegužės - 22 birželio, 08:00
Jono Lankučio VB Klaipėdos g. 15, Gargzdai
Orientavimosi varžybos
5 liepos, 16:00
Melnragė, Klaipėdos Apskritis

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti