Gintarinis Savaitgalis Palangoje 2018

Jau vienuoliktą kartą organizuojamas renginys Palangoje "Gintarinis savaitgalis 2018" siekia priminti miesto svečiams ir palangiškiams, kad gyvename unikaliame Baltijos pajūrio kurorte, kuris drąsiai vadinamas Gintaro kraštu, nes čia jūros bangos laikas nuo laiko išplauna į krantą Jūratės gintaro rūmų skeveldras, jau vienuolika metų atvyksta į svečius pats šio krašto jūrų dievas Bangpatys ir jūros krante išbarsto daug gintaro, jau šeštą kartą rengiamas Lietuvos gintaro rinkimo čempionatas, o šiais Lietuvos valstybės jubiliejiniais metais bus veriami rekordinio ilgio "Šimtmečio gintaro karoliai". Siekiama suverti apie 300 metrų ilgio karolius. Miesto kavinėse ir viešbučiuose svečių taip pat lauks gintarinės staigmenos.
Dar šia švente norima priminti apie artėjantį aktyvų turistinį sezoną, kurį pradės Kurorto šventė "Myliu Palangą 2018" gegužės 25-27 dienomis.

Kiti renginiai dabar

Festivalis
17 - 19 rugpjūčio, 12:00
Karklė
Sportas
24 birželio, 09:15
Kuršių takas 19a, Palanga, Lietuva
Tapybos paroda
27 gegužės - 26 birželio, 11:00
Antano Mončio namuose-muziejuje (S. Daukanto g. 16, Palanga)
Tapybos paroda
29 gegužės - 22 birželio, 08:00
Jono Lankučio VB Klaipėdos g. 15, Gargzdai
Orientavimosi varžybos
5 liepos, 16:00
Melnragė, Klaipėdos Apskritis

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti