Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, renginiai Palangoje ir Šventojoje

Kviečiame švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir akryviai dalyvauti Vasario 16-ajai skirtuose renginiuose.

Vasario 16 d. renginiai Palangoje ir Šventojoje:

11.00 val. Bendruomenės bėgimas „Bėgam, kad Lietuva būtų sveika“. Startas nuo Nepriklausomybės aikštės. Registracija ir informacija tel.: 8 687 44 046.

11.00 val. Detektyvinis – edukacinis žaidimas „Vasario 16-osios kūrėjai ir puoselėtojai Palangoje“. Palangos gintaro muziejus, Vytauto g. 17. Registracija ir informacija tel.: 8 460 30 326, 8 460 30 314.

11.45 val. Šv. Mišios už Lietuvą. Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia.

12.30 val. „Varpų gausmas šimtmečiui“ Skambės Palangos bažnyčių varpai.

13.30 val. Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto signatarų pagerbimo ceremonija prie J. Basanavičiaus paminklo.

14.00 val. Koncertas „Tėvynei giedu naują giesmę“. Dalyvauja: styginių kvartetas „Musica in vivo“ (vad. K. Kupšienė), Palangos kultūros ir jaunimo centro kamerinis choras (vad. E. Jucevičius). Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1.

14.00 val. Edukacinės dirbtuvės visai šeimai „Trispalvė“ . Šventosios g. 1, Šventoji.

15.00 val. Parodos „4 Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai – Palangos progimnazijos ugdytiniai“ pristatymas. Dr. Jono Šliūpo memorialinė sodyba, Vytauto g. 23.

16.00 val. A. Bružo filmas „Istorijos perimetrai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui Palangos kurorto muziejus, Birutės al. 34 A.

18.00 val. Šventinis Gala koncertas „Už laisvę“. Dalyvauja roko grupė „Biplan“ ir Palangos orkestras (vad. V. Rekašius). Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti