Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras pradeda koncertų ciklą „Muzikos vakarai Kurhauze“

Jau sausio 21 d. į pirmąjį muzikos vakarą Kurhauze pakvies unikalus Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras, kuris savo veiklą pradėjo dar 1960 metais, kai maestro Ramutis Balčiūnas subūrė Vilniaus jaunimo simfoninį orkestrą, kuriam netrukus buvo suteiktas garbingas „Vilniaus“ vardas. Orkestras nemažai koncertavo, o apie aukštą kolektyvo meninį lygį byloja faktas, kad su juo ar jame visuomet noriai muzikavo esami ar dar tik būsimi Lietuvos muzikinio elito atstovai. 1983 metais orkestro vadovu tapo chorų dirigentas Česlovas Radžiūnas, kuris su orkestru dirbo iki 1990 metų. Susiklosčius tam tikroms aplinkybėms orkestras iširo, tačiau muzikantų draugystė nenutrūko, ir jau 1998 metais, padedant tuomet dar Vilniaus konservatorijos studentui Tadui Šileikai, orkestras atgimė ir atnaujino savo veiklą.

Orkestras unikalus ne tik dėl praeities. Šiandien tai nepriklausomas, bet kokios komercijos atsisakantis kolektyvas. Didžiąją jo repertuaro dalį sudaro retai skambantys ar Lietuvoje dar negirdėti kūriniai. Orkestre groja įvairaus amžiaus ir profesijų muzikos mylėtojai, o kartu muzikuoti noriai sutinka ir ryškiausi Lietuvos atlikėjai.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti